E pyesin se kur do të martohet, befason reperi: Jam rehat me 4-5 femra në krevat

by admin
Spread the love

Reperi i njohur kanadez, Drake, është mjaft i kënaqur me jetën e tij si beqar, e cila, sipas tij, konsiston në takime me katër ose pesë gra në të njëjtën kohë për të gjetur partneren perfekte. Në një intervistë me Howard Stern, reperi foli pa filtra rreth jetës së tij romantike.

Pasi prezantuesi e pyeti nëse ai mendon se do të martohet ndonjëherë, reperi u përgjigj: “Jam i sigurt se mund të [martohem]”. “Mendoj se përfundimisht, pasi e gjithë kjo të thuhet dhe bëhet për ne. Ajo varësia e punës dhe e suksesit dhe e lëvizjes përpara ka marrë fund.”, shtoi reperi kanadez.

“Më duket sikur të gjithë do të kemi nevojë për diçka të vërtetë. Shpresoj se nuk është vonë. Shpresoj se do të gjej dikë. Gjëja më e madhe është që kam nevojë të frymëzohem.”, u shpreh artisti. Megjithëse, nuk i thotë “JO” martesës, ai pranoi se jeta e tij romantike përfshin shumë gra në të njëjtën kohë.

“Tani për tani, ndihem sikur kam përqafuar zakonin e takimeve me 4-5 gra, për të krijuar 1 grua. Më pëlqejnë 2 gjëra nga një grua dhe pastaj, ajo që bën tjetra për të jetuar”, shtoi reperi.

 

The post E pyesin se kur do të martohet, befason reperi: Jam rehat me 4-5 femra në krevat appeared first on Telemedia.

Lexo lajme interesante

You may also like