E pushuan nga puna si mësuese,nëna me dy fëmijë hap llogari në OnlyFans dhe fiton shuma ‘marramendëse’

by admin
Spread the love

Një nënë e dy fëmijëve e cila u pushua nga puna e saj si mësuese, pasi kishte ndarë foto erotike në rrjetin për të rritur OnlyFans është bërë një hit tashmë, duke fituar shifra “të çmendura”.

Sarah Juree, 40 vjeç, nga Indiana, SHBA, iu përmbys jeta kur një reportere vendase publikoi një seri nga fotot e nxehta që ajo kishte ndarë në profilin e saj në “Only Fans”, duke ua treguar prindërve të nxënësve. Në një goditje shkatërruese për karrierën e saj, mësueses prej 20 vitesh iu tha se si rezultat i përmbajtjes, ajo nuk do mund të punonte më me fëmijët.

LEXO EDHE KETE

Ylli Limani ngel pa fjalë, vogëlushja këndon këngën e tij në skenë – VIDEO

Ndërsa Sarah luftonte për të përballuar jetesën me rrogën e një mësuesi me kohë të plotë, ajo vendosi t’i jepte OnlyFans një lëvizje me këshillën e një mikeshe që mburrej duke bërë 9,000 £ nga platforma atë muaj.

Dhe tani, duke grumbulluar rreth 4,000 abonentë në kanalin e saj shumë të vlerësuar, ajo njihet për vlerësimet që jep në lidhje me organet gjenitale të meshkujve. Ata i dërgojnë asaj foto dhe ajo i vlerëson sikur të ishin projekte shkollore duke u dhënë nota.

“Në moshën 40 vjeçare u ndjeva më mirë se sa në gjithë jetën time për trupin tim, kështu që me të vërtetë ishte një gjë vërtet fuqizuese të ndihesha më në fund seksi dhe e bukur në moshën e mesme. Shpresa ime ishte që të mund ta mbaja veten në OnlyFans dhe të mësoja sepse më pëlqen.” –u shprej ajo për këtë eksperiencë./Botapress.info/

You may also like