E ndau nga e dashura, Sheila konfirmon lidhjen me Kledin

by admin
Spread the love

Postimi i Sheilës me Kledin në rrjete sociale i la të gjithë pa fjalë!

Dy ish-banorët e “Big Brother Albania VIP”, Sheila Haxhiraj dhe Kledi Hysa janë komentuar shumë për një lidhje të mundshme mes tyre.

Fillimisht, pasi u panë disa herë duke kaluar kohë me njeri-tjetrin, u diskutua për një videoklip të ri të Sheilës ku do të përfshinte edhe Kledin. Megjithatë, ata janë parë shumë herë bashkë, duke i bërë të gjithë të mendojnë që ka diçka më shumë midis dyshes.

Këto dyshime duket se u finalizuan akoma më shumë, sidomos pas postimit të fundit të këngëtares në llogarinë e saj në “Instagram”, ku duket se e ka pranuar dashurinë e saj për modelin para të gjithëve!

Në foton e publikuar nga Sheila nuk mungojnë komentet pozitive të miqve të saj!


Lexo lajme interesante

You may also like