E mjeruar, ty të dëmton sjellja jote

by admin
Spread the love

Erjola Doçi dhe Ilnisa Agolli mbrëmjen e djeshme kanë debatuar ashpër me njëra-tjetrën në “Big Brother VIP”.

 

Në një moment debati mes vajzave ka degraduar në ofendime të rënda dhe tone të larta, për shkak të akuzave të gazetares se Sara dhe moderatorja po bëjnë inskenime për të dëmtuar imazhin e saj.

 

Pjesë nga debati:

Ilnisa: Ti je diamanti dhe floriri i shtëpisë

Sara: Si mundesh që të ma thuash mua pa familje atë lloj fjale mua moj budallaqe

Inisa: Vazhdo me Erjolën me manipulimet për të më shëmtuar mua

Erjola: Jo jo jo, Erjola është vetëm

Ilnisa: Nuk më shëmton dot mua

Erjola: Ty të shëmton sjellja jote moj e mjeruar

Ilnisa: Mbylle

Erjola: Nuk mund të më thuash mylle mua. Normalisht se të them zhduku

Ilnisa: Nuk mund të më zhdukësh ti mua, as ti dhe as 100 si ti, hipokrite

Erjola: Hipokrite je vetë

Ilnisa: Ti bën lloj lloj skemash

Erjola e prek me dorë në kokë Ilnisën, duke i thënë që skena bën ajo, ndërsa gazetarja ia largon duart.

Erjola: Skemat i ke në kokën tënde

Ilnisa: Mos më prek mua me dorë

Erjola: Viktimizohu një çikë, shko e qaj tek dhoma e rrëfimit

Ilnisa: More zemër këtu jashtë se do futemi këtu brenda dhe do të kalosh në çekuilibrim, hipokrite

Erjola: Poi i thërret vetes në emër

Ilnisa: 100 si ti nuk më trembin

Erjola: Hipokrizi je ti në këtë shtëpi. S’ka 100 si unë. Ishalla s’ka 100 si ti se bota do të ishte haj medet

 

360grade.al

You may also like