E kishit dëgjuar ndonjëherë Romeo Veshajn të tregohej kaq i ndjeshëm? Dikush e ka lënë vetëm dhe ndihet përgjysmë

by admin
Spread the love

Romeo Veshaj, ka publikuar foton zyrtare të Donaldit nga Big Brother Vip dhe ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për të treguar si e ka përjetuar hyrjen e binjakut të tij në shtëpinë më të vëzhguar në Shqipëri.

“Prej këtij plehrës jam gjysmë sot! Shpirti vëllait, ti e di që unë jam me ty me gjithë energjinë time. Të dua”, shkroi ai.

Kaq u desh që të shikonim anën më të ëmbël të Romeos, pra vetëm pak largësi nga binjaku i tij. Donaldi ju bashkua kastit të personazheve të njohur brenda shtëpisë VIP mbrëmjen e djeshme dhe për 3 muaj do qëndrojë i izoluar aty./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like