E humbi rastin në gjykatë, aktorja Ambre Heard tash po blen ushqime në market – Shqip

by admin
Spread the love

 

Amber Heard mund të bënte një jetë në një nga mjediset më të pasura në vend, por ajo pas humbjes së gjyqit në përballj me ish-burrin e saj Johnny Depp – ajo duket se ka “zbritur” pak standardin e jetës së saj normale.
Aktorja – u pa javën e kaluar duke bërë blerje në TJ Maxx në Bridgehampton, N.Y. – u pa gjithashtu duke marrë disa artikuj nga dyqani ushqimor i pasur në Southampton, Citarella.
Ylli i “Aquaman” bisedoi me shitësin e peshkut ndërsa zgjidhte salmon, na thotë një burim i fshehte , por përndryshe “nuk po fliste me askënd”.
“Ajo ishte shumë modeste,” thotë blerësi tjetër. “Ajo ishte shumë e rastësishme në Hamptons. Pa makiazh. Të gjithë e lanë vetëm.”
. Na është thënë se e kanë spiunuar duke marrë “Cheerios, Diet Coke dhe lulelakër”. Gjithashtu në karrocën e saj ishin biskotat e Tate, një spec i kuq dhe marule.

Ajo u pa duke marrë artikuj si Diet Coke, Cheerios dhe lulelakër.

Së bashku me daljen e saj në TJ Maxx, Page Six e kishte parë më parë duke darkuar në restorantin grek Calissa në Water Mill, N.Y., me motrën e saj, Whitney Heard dhe dy fëmijët e Whitney.
Whitney ka qenë në krah të Amberit, duke dëshmuar në gjyq dhe duke postuar në Instagram pas vendimit, “Unë ende qëndroj me ty, motër.”

 

Aktorja është përpjekur të qëndrojë e qetë pasi humbi betejën e saj në gjyq me ish-Johnny Depp.

Heard, i cili u sharje pa mëshirë në mediat sociale, i detyrohet Depp 8.4 milionë dollarë dëmshpërblim. Burimet i thanë më parë NYPost se ajo është “e prishur” për shkak të tarifave të majme ligjore.
Heard e ka quajtur rezultatin një “pengesë” për gratë.

“Deri në ditën time të vdekjes, do të qëndroj pranë çdo fjale të dëshmisë sime,” i tha ajo së fundmi prezantueses “Today” të NBC, Savannah Guthrie. Dhe deklaroi se “avokati i Depp bëri një punë më të mirë për të shpërqendruar jurinë nga çështjet reale”.
Ndërkohë, Depp sapo njoftoi një turne me grupin e tij me Alice Cooper dhe Joe Perry, Vampirët e Hollivudit, shkruan Page Six, percjelle Botapress.

Lexo lajme interesante

You may also like