E harroi Mevlanin, Antonela nis lidhje të re me një VIP

by admin
Spread the love

Nuk ka shumë kohë që u aludua se Antonela dhe Mevlani nisën lidhje dashurore.

Derisa pyeteshin se çfarë ka mes tyre dysghja përgjigjeshin duke lënë hapësir për thashetheme se ‘diçka po zohet mes tyre’, shkruan “Kosovarja”.

Këtyre thashethemev iu dha fund ish – konkurentja.

E ftuar në një emision, Antonela tregoi se ka diçka të re sa i përket jetës private.

“Po provoj ta njoh një djalë, por nuk e di a jam gati realisht. Nuk është i Për’puthen. Është personazh VIP. Është personazh i sportit. Për gjëra banale bëhet xheloz, unë nuk i jap shkas, por janë të sëmurë njerëzit. Kush është xheloz është i sëmurë. S’duhet të jetë xheloz posesiv, fanatik dhe të durojë karakterin tim të vështirë që kam”, tha ajo.

Biondja me këtë deklaratë e konfirmoi se tanimë mes saj dhe Mevlanit nuk ka mbetur asgjë dhe është e interesuar për dkë tjetër.


Lajme interesante

You may also like