E famshmja Rita Ora ua prezanton prindërve të saj të dashurin

by admin
Spread the love

Ajo është një nga femrat më të dashura dhe të përshtatshme në botë – por Rita Ora ka qenë e pafat në dashuri…së paku deri tani.

Këngëtarja e hitit “Lonely Together” ndodhet së fundmi në Londër për herë të parë me të dashurin Taika Waititi – dhe thuhet se nuk ka humbur kohë për ta prezantuar atë me prindërit e saj.

Por, në krye të kësaj, burime pranë çiftit thotë se gjërat mes dyshes tani janë “me të vërtetë serioze” – diçka që dukej qartë kur ata morën pjesë në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve MTV Europe Music Awards të kësaj fundjave.


Rita aktualisht është duke punuar në Londër në albumin e saj të ri – pasi u kthye nga Budapesti, ku edhe u mbajt MTV EMA 2021.

Ajo dukej aq tërheqëse në tapetin e kuq, teksa Taika dukej gjithashtu elegant dhe shik në krahët e saj.

Dyshja mendohet se do të qëndrojnë në kryeqytetin britanik për disa javë, pasi ajo e rinovoi rezidencën e saj të re.

“Le të shpresojmë se ai është një djalë i guximshëm”, ka shkruar tabloidi The Sun referuar thashethemeve për gjërat që po bëhen serioze mes çiftit.


Lexo lajme interesante

You may also like