E dashura e re e ish-bashkëshortit të Diola Dostit emer i njohur në Kosovë – Shqip

by admin
Spread the love

Ish-bashkëshorti i nutricionistes, Diola Dosti, Dardan Baftiu ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë.

Ditën e sotme gjinekologu ka postuar një InstaStory një foto me patneren e tij, Bardha Leka e cila feston ditëlindjen.

“Edhe 100 të tjera”– ka shkruar ai, ndërsa krahas fotos ka vendosur një zemër të bardhë.

Dyshja dukeshin shumë të dashuruar, ndërsa Dardani mbante në krahë të dashurën e tij.

Ish-çifti i dhanë fund marrëdhënies së tyre disa vite më parë, nga e cila ata kanë edhe 3 vajza.

Ishte Diola ajo konfirmoi e para lidhjen me biznesmenin kosovar, Erolld Belegu, ndërsa mesa duket ish-partnerja ishte një shtysë që edhe Dardani të bënte publike romancën e tij.

Vajza që i ka vjedhur zemrën gjinekologut është një personazh i njohur në Kosovë.

Ajo quhet Bardha Leka dhe ka një qender estetike mjafte te njohur në Kosove, ku shume fytyra publike kane bere nderhyrje ne fytyre ne kete qender.

You may also like