E dashura e Kledit refuzon takimin

by admin
Spread the love

Njëri ndër banorët e shtëpisë së Big Brother Albania VIP, Kledi është sfiduar sonte nga produksioni i Big Brother

Ai kishte folur për lidhjen e tij por që kishte thënë se nëse gjënë dikë në Big Brother, ajo do e pranonte pa problem.

Megjithatë, gjatë kësaj jave ai ftoi në takim romantik Beatrix derisa e dashura tij që e kishte lënë jashtë shtëpisë e ka refuzuar ftesën e Top Channel që të jetë në shtëpinë.

Ai tha se ende mendon që është ajo është ende e dashura e tij, derisa ka treguar që nuk është shqiptare.

Por, ai ka thënë që të vetmin problem që e ka me të dashurën e tij jashtë shtëpisë është se ai dëshiron që të njoftohet më shumë me vajza shqiptare.

Megjithatë, Arbana ka thënë se e dashura e Kledit nuk erdhi për t’ia shprehur dashurinë dhe nuk dëshiron që të komunikon më të.

Kjo për shkak të konfuzionit të Kledit.


Lajme interesante

You may also like