Dy muaj pas lindjes, Orinda Huta rikthen format e përkryera trupore

by admin
Spread the love

14:41 | 1 Tetor 2021

Foto: Instagram

Ka dy muaj që është bërë nënë për herë të parë.

Pritja e ëmbël Orindës dhe Turjanit iu shpërblye me ardhjen në jetë ta vajzës së tyre Atarës, shkruan lajmi.net.

Orinda dhe Turi nuk po veprojnë si disa çifte të showbizit duke mos zbuluar portretin e vajzës, përkundrazi ata shpesh postojnë foto të Atarës për të cilën janë gëzuar shumë.

Natyrisht që në raste të tilla vëmendje marrin edhe gratë pas lindjes, ku fokusi i tyre bie tek pesha trupore.

Orinda sot ka postuar disa imazhe në të cilat është shfaqur veshur me një fustan të zi duke treguar se nuk e kishte problem ti rikthente linjat e përkryera trupore

Lexo lajme interesante

You may also like