Dunne e djeg rrjetin me fotot e saj të fundit për Sports Illustrated

by admin
Spread the love

Senzacioni i TikTokut, 20 vjeçarja Olivia Dunne ka rënë në sy gjatë një fotosesioni në bikine derisa ka bërë një debutim të pa harruar për Sports Illustrated Swimsuit

Atletja e LSU dhe ylli i rrjeteve sociale Olivia Dunne ka treguar trupin e saj të tonifikuar në bikine derisa ka bërë debutimin e saj për Sports Illustrated Swimsuit.

Atletja, e cila është nga New Jersey ka bërë që të jetë në qendër të vëmendjes pasi që ka 3.9 milionë ndjekës në Instagram dhe 7.4 milionë në TikTok derisa ka treguar asetet e saj.

Tashmë ajo ka filluar edhe reklamimin e brendeve të ndryshëm kurse fotosesioni i fundit ka të bëjë me revistën e njohur Sports Illustrated.

You may also like