Dua Lipa dukej tërheqëse dhe plot shkëlqim, ndërsa shijoi natën në një klub ku meshkujt bëjnë striptiz

by admin
Spread the love

Ajo njihet për veshjet e saj elegante dhe të guximshme.

Dhe Dua Lipa sigurisht që nuk zhgënjeu fansat kur shfaqi figurën e saj të pabesueshme të trupit në postimin e saj të fundit në Instagram të shtunën.

Këngëtarja 26-vjeçare provokoi me dekoltenë e saj me një palë reçipeta të zeza me detaje prej diamanti, të cilën e kombinoi me një fund të ngjashëm bashkuar me një fund me material të ngjashëm.

Mbi pjesën e sipërme ajo kishte veshur një triko me mëngë të gjata që kombinohej me fundin, e cila ishte e prerë për t’i lejuar asaj të vinte në pah barkun e tonifikuar.

Ajo e kompletoi veshjen me fundin e saj të gjatë dhe të ngushtë, i cili lejonte që të theksohej silueta e saj e trupit.

Për aksesorë Dua zgjodhi një çantë lëkure, ndërsa e kishte kombinuar veshjen e saj me një palë çizme të zeza.

Këngëtarja me rrënjë shqiptare e përfundoi pamjen e saj me një palë vathë me dizajn fluture, teksa kishte vendosur në fytyrën e saj një rimel të argjendtë.

Dua etiketoi klubin e famshëm “A Man To Pet” në Londër – i cili është një klub ku meshkujt e veshur si femra bëjnë striptiz.


Lexo lajme interesante

You may also like