Drejtori i klubit të Serisë A përfundon në spital, merret vendimi për ndeshjen Atalanta-Fiorentina

by admin
Spread the love

Dueli mes Atalantës dhe Fiorentinës i planifikuar për tu luajtur sot në orën 18:00 është shtyrë.

Shkak për këtë vendim është bërë sëmundja e drejtorit të përgjithshëm të Fiorentinës Joe Barone. Lajmi është bërë i ditur nga vetë klubi.

“Ju informojmë se ndeshja Atalanta-Fiorentina e planifikuar për sot, më 17 mars 2024 me fillim nga ora 18:00 dhe e vlefshme për javn e 29-të të kampionatit TIM të Serisë A, është shtyrë për një datë të mëvonshme”, shkruhet në profilin zyrtar të klubit.

PANORAMASPORT.AL

You may also like