Donaldi dhe Semi do të shijojnë një mbrëmje në xhakuzi brenda shtëpisë së famshme BB VIP

by admin
Spread the love
728x90px

Për ditë më rradhë banorët të cilët u ndanë në çfte ju pergjigjen pyetjeve të percaktuara nga “Vellai i Madh” si nje prove sinqeriteti.

Falë kësaj prove mësuam më shumë për banorët të cilët folën dhe treguan ngjarje emocionuese të jetës së tyre.

Çifti fitues që do përzgjidhej nga publiku si me i sinqerti kishte të drejtën e një surprize nga “Big Brother”.

Çifti më i votuar ishte Iliri me Arjolen që përfituan një nate me xhakuzi dhe shampanje por kta te fundit e refuzuan duke i bere oferte Fifit dhe Granitit që gjithashtu e refuzuan.

Kush e mori me gjithë qef?

Po, pikërisht ata..Semi dhe Donaldi që përveç Borës po zbulojnë së bashku në këtë aventurë plot të përbashkëta.

 

 


bekimcair

ash-ads
Lajme interesante

You may also like