Donald dhe Beatrix nuk përmbahen, shumë afrimitet poshtë batanijes…

by admin
Spread the love

Teksa kanë qenë duke shijuar diellin, Donaldi dhe Beatrix kanë qëndruar përqafuar gjatë gjithë kohës. Të mbuluar me batanije, dyshja ka nisur të shkëmbejë puthje në fytyrë e ca prekje poshtë saj.

Kamerat e shtëpisë më të famshme kanë treguar të gjitha momentet e ngacmimit nga ana e Donaldit te Beatrix, e cila ka nisur ta prekë nga qafa kur ku i fundit e prekte tek këmbët.

Pranë tyre ishin dhe Dj Pm dhe Dagz, të cilët në një moment të tillë nuk thanë asnjë fjalë, por u mënjanuan paksa./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like