Don Xhon ka një pyetje publike për ish-të dashurën

by admin
Spread the love

I futur në një zemër Don Xhon u përball me disa pyetje interesante nga Olsi Bylyku në emisionin “Zemër Luana”.

Mes tjerash ai i pyet për modelen ruse, Ariana Lirey. Olsi e pyeti reperin nëse do t’i thoshte diçka ish-të dashurës përmes programit.

LEXO EDHE KETE

Ndodh edhe kjo: Mozzik u kërkon falje serbëve

“A të mungoj?”, tha reperi ndërsa ishte Butrinti që kërkoi që këtë t’i thoshte në rusisht dhe Xhoni improvizoi duke shkaktuar të qeshura.

Tutje ai zbuloi se kënga me Erën nuk ishte dedikim për të.

“Kënga është për dikë tjetër. Nuk është ruse, kam thënë e bukur është si ruse”, tha reperi.

Lexo lajme interesante

You may also like