Doli ne treg Albumi i pare nga Ish Miss Kosova 2010 Keshtjella Pepshi!

by admin
Spread the love

 

Ish Miss Kosova Univers 2010 dhe kengetarja Keshtjella Pepshi, para pak ditesh ka lancuar Albumin e saj (Space in Time ).
Keshtjella , ne vitin 2010 u zgjoodh Miss Kosova Univers dhe prezantoj shtetin e Repuplikes te Kosoves ne Miss Univers, ku u mbajt ne Las Vegas.
Ne vitin 2018 ish missi dhe kengetarja , Keshtjella Pepshi hodhi ne treg kengen e saj te pare: Too Many Miles , e cilla u degjuar dhe transmetua edhe ne MTV , Europa.Ne viti 2020 ne Kohe pandemie , lansoje kengen e dyte : Who Cares , kenge kjo qe u mireprit nga Radiot europiane , Keshtjella , perndryshe njihet si nje kengetare me nje Vokal dhe Interpretim te larte artistik , e cilla pritet Ta pushtoje tregun europian dhe boteror.

You may also like