Doli në skenë të këndonte, moderatorja zhvishet tërësisht nudo gjatë emisionit (Foto+18)

by admin
Spread the love

 

Gjërat morën një kthesë të papritur gjatë transmetimit të emisionit “Night Live” të Channel 4 në Britani, pasi moderatorja Jordan Grey u zhvesh lakuriq gjatë aktit të saj.

Komediania transgjinore, e cili është një ndër më të diskutuarat dhe më të famshmet në Mbretërinë e Bashkuar, doli në skenë për të kënduar, por shikuesit në shtëpi dhe në studio mbetën të tronditur kur Jordan vendosi të hiqte kostumin e saj rozë, pasi mbaroi këngën e saj.

Duke kërcyer nëpër skenë, Jordan ishte krejtësisht e zhveshur teksa përdorte organet gjenitale për ta ndihmuar të luante në tastierën e saj.

 

You may also like