“Do e haja me sy”, Beniada shprehë pëlqimin ndaj tatuazhistit – Shqip

by admin
Spread the love

21:15 | 29 Janar 2022

Vëllai i Madh sot ka surprizuar banorët.

Brenda shtëpisë kanë ardhur ekipa e tatuazhistëve për t’iu dhënë mundësinë banorëve t’i bëjnë tatuazhet e tyre, shkruan lajmi.net.

Njëri nga djemtë që kishte ardhur në rolin e tatuazhistit ia tërhoqi vëmendjen Beniadës.

Modelja nuk ka hezituar që menjëherë ta shprehë pëlqimin ndaj tij, e cila tha se u magjeps fare nga ai.

Duke biseduar me Arjolën ajo po i tregonte se i pëlqeu shumë ai teksa nuk u përmbajt dhe tha se do e hante me sy.

Mirëpo a do të kemi pëlqim të ndërsjelltë mbetet për tu parë./Shqip/


Lexo lajme interesante

You may also like