Dj Dagz nuk mund të ishte më i lumtur se kaq dhe arsyeja nuk lidhet me Einxhel…

by admin
Spread the love

 

Pas largimit nga shtëpia e Big Brother Vip, Dj Dagz ka mundur të bashkohet me shokun e tij të ngushtë Dj Pm.
“Shokët e vërtetë nuk ndahen asnjëherë, mbase në distancë, por kurrë në zemër”, ka shkruar Arbri krah fotos me Pajtimin.
Edhe brenda shtëpisë Dagz është prekur disa herë nga mungesa e shokut të tij dhe ka pohuar se ndihej keq për shkak se e kishte lënë atë vetëm jashtë shtëpisë.
Dagz doli ditën e martë si pasojë e një eleminimi zinxhir, nga i cili shkoi në nominim ai së bashku me Einxhel./revistawho.com

https://www.instagram.com/dj_dagz/p/CY-H_GRoBat/?utm_medium=copy_link

 

Lexo lajme interesante

You may also like