Dita nisi kështu për të gjithë personazhet e njohur dhe Bora na konfirmoi emocionet nga mbrëmja e djeshme…

by admin
Spread the love

Pas emocioneve të shumta mbrëmjen e kaluar, personazhet e njohur, miq të Borës dhe Donaldit e kanë nisur ditën me disa postime duke përshëndetur dyshen e duke treguar kështu se kanë ngelur me shumë mbresa.

Pas gjithë postimeve edhe vetë Bora ka vendosur të ndajë disa prej tyre në llogarinë e saj, nga Ylli Limani, Lori Hoxha dhe ndjekës të tjerë. Në këtë mënyrë Bora ka konfirmuar emocionet e shumta lidhur me takimin që mori vëmendjen e gjithë shqiptarëve.

Ajo ka pohuar mbrëmjen e kaluar se kishte shumë frikë për shumë gjëra, të cilat pritet t’i diskutojë me Donaldin kur të jenë larg kamerave./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like