“Dinake dhe manipuluese”, debati pikant mes Mikelës dhe Kiarës!

by admin
Spread the love

Mikela i treguar Kiarës mendimin e saj për Oltën, ndërsa po bisedonin të ndarë nga pjesa tjetër e banorëve.

Ish- konkurrentja e Për’Puthen thotë se ajo është shumë dinake dhe minupuluese brenda Big Brother. Olta ka qenë në qendër të vëmendjes deri tani, për shkak të debateve.

“Unë ia kam thënë dhe në sy dhe do vazhdoj t’ja them. Shumë dinake, manipuluese. E ka këtë gjë dhe është fakt”, tha Mikela për Olta Gixharin.

Kujtojmë se Olta ka pasur një debat shumë të madh me Genti Hazizin, por duket se publiku, por dhe banorët, po i japin të drejtë Gentit dhe po dalin kundër Oltës.

The post “Dinake dhe manipuluese”, debati pikant mes Mikelës dhe Kiarës! appeared first on Telemedia.

You may also like