Dikur shoqe të ngushta, sot Britney Spears është më e zhgënjyer se kurrë nga Christina Aguilera

by admin
Spread the love

Britney Spears ka habitur fansat duke sulmuar yllin të pop-it dhe ish-shoqen e fëmijërisë, Christina Aguilera.

Në një postim në Instagram, Britney kritikoi Christina-n pasi ajo refuzoi të flasë për kujdestarinë “abuzive” të këngëtares.

Duke ndarë një video të Christina që largohej ndërsa asaj iu kërkua të jepte mendimin e saj për situatën e koleges së saj nga  Mickey Mouse Club, Britney reagoi ashpër duke thënë:

“13 vjet duke qenë në një sistem të korruptuar, por pse është një temë kaq e vështirë për njerëz për të folur ???”

Klipi tregonte Christina-n duke u pyetur nga gazetarët në Latin Grammy Aëards të së enjtes nëse ajo kishte qenë në kontakt me Britney që kur kujdestaria 4 saj u ndërpre këtë muaj.

Një përfaqësues i krijuesit të hitit “Genie In A Bottle” më pas e tërheq atë ndërsa Christina thotë: “Nuk mundem… por jam e lumtur për të”.

Duke ndarë videon me fansat e saj, Britney shkroi:

“I dua dhe adhuroj të gjithë ata që më vlerësuan… por të refuzosh të flasësh kur e di të vërtetën është e barabartë me një gënjeshtër! Jam unë ajo që e kalova!!!! Të gjithë ata që folën dhe më mbështetën, faleminderit!”

Ndërsa Britney ndau zhgënjimin e saj me Christina-n, ajo gjeti kohë për të lavdëruar një tjetër yll pop, i cili ka ndarë disa fjalë të mira. Britney tha se Lady Gaga ka qenë një mbështetje për të në mes të problemeve të saj ligjore. Këngëtarja ka postuar një video të Gagës, 35 vjeçe, duke folur për situatën në premierën e House of Gucci këtë muaj.


Lexo lajme interesante

You may also like