Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje ka dy fjalë për Big Brother VIP – Shqip

by admin
Spread the love

8:35 | 30 Janar 2022

Gjatë ditës së djeshme në Kosovë janë mbajtur protesta kundër shtrejtimit të energjisë elektrike.

Por për kundër kësaj si duket, deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Jahja Kokaj mendjen e ka diku tjetër, shkruan lajmi.net.

Ai përmes një postimi në Facebook, është shprehur i brengosur për kahjen edukative të gjeneratve.

Ai ka thënë se nuk po arrin ta kuptojë shumëfishin e shikuesve të emisioneve “Big Brother”, duke pirë duhan dhe veprime të tjera, në krahasim me shikuesit e emisioneve shkencore.

Postimi i plotë:

Nuk po arrij ta kuptoj shumfishin e shikueseve te emisioneve ” big brother” dhe shum emisioneve si keto, duke pire duhan, e veprime te ngjajshme…, ne krahasim me shikuesit e emisioneve shkencore, qe trajtojne energjine dhe problemet te jetes. Kam brengosje per kahjen edukative te brezave!


Lexo lajme interesante

You may also like