Del jashtë kontrollit situata në Përputhen, Bora acarohet keq

by admin
Spread the love

Përputhen është njëri ndër emisionet më të shikuara në vend.

Para më pak se një muaj filloi edicioni i ri i “Përputhen”, me të tjerë konkurrentë e me të tjera takime, shkruan “Kosovarja”.

Nuk zgjati shumë dhe të bërtiturat, keqkuptimet, dhe largimet nga studio nuk mungat as gjatë këtyre ditëve.

Së fundmi situata doli jashtë kontrollit ku dy nga konkurrentët u përplasën me njëri tjetrin.

Mikela dhe Jurgeni patën një keqkuptim saqë ofenduan edhe rëndë njëri tjetrin.

Jurgeni ishte ai i cili i përmendi familjen Mikelës dhe kaq mjaftoi që kjo e fundit të linte studion.

Më pas ishte Bora ajo e cila u acarua keq duke iu kthyer me të bërtitura Jurgenit për fjalët që tha. /Kosovarja/

Më poshtë mund të shihni videon:


Lexo lajme interesante

You may also like