Debati Ilnisa-Ledjona kalon limitet: Do më tregosh nivelin mua

by admin
Spread the love

Ilnisa është vënë në qendër të debateve ditën e sotme. Pas përplasjes me Françeskën, pasditen e sotme një diskutim me tonë të larta dhe ofendime ka ndodhur mes saj dhe Ledjonës. Shkak është bërë një frazë që Ilnisa i tha Ledjonës kur po debatonin në fermë.

‘Shko korr misër se atë di të bësh ti’, tha ajo

Kaq ka mjaftuar që më pas Ledjona t’i kthehet duke i thënë se është punë më e ndershme korrja e misrit sesa të futesh poshtë jorganit duke nënkuptuar raportin e saj intim me Meritonin

Biseda e plotë në videon më poshtë:

The post Debati Ilnisa-Ledjona kalon limitet: Do më tregosh nivelin mua appeared first on NTV.

You may also like