Dea Mishel, e djeg në pozat me bikini

by admin
Spread the love

 

 

Ajo është njëra nga personazhet që mori vëmendje të madhe gjatë qëndrimit në Big Brother VIP Albania 2.

Bëhet fjalë për prezantuesen dhe blogeren Deamishel Hoxha, e cila përveç disa batutave, ka lënë gjurmë edhe në anën artistike.

Melinda Ademi vjen me poza atraktive duke vënë në pah linjat trupore

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bukuroshja, e ndjekur nga mbi 300 mijë njerëz vetëm në Instagram, vazhdon të jetë në fokus për shkak të publikimit të disa imazheve.

Biondja edhe në këto të fundit ka mahnitur me fizikun atraktiv, ndërkohë që ka pozuar me një palë bikini të bardha.

Kjo ka bërë që të marrë komplimente të shumta nga miqtë e ndjekësit përkrah postimit.

E njëjta së fundmi ka qenë e përfshirë në emisionin “She’s On Top” në juri së bashku me Kristi Aliajn.

Nga edicioni i dytë i Big Brother, Dea doli finaliste dhe fitoi plot dhjetë mijë euro.

You may also like