David Beckham sërish përballë kritikash: Mos puth vajzën në buzë

by admin
Spread the love

David Beckham postoi në Instagram një foto duke puthur në buzë vajzën e tij 10-vjeçare Harper.

Por kjo nuk është hera e parë që ish-futbollisti poston foto të tilla dhe ashtu si në rastet e tjera ndjekësit shkuan në seksionin e komenteve për të vlerësuar fotot. Disa i quanin imazhet të bukura dhe mbronin yllin, ndërsa të tjerë këmbëngulën se ajo ishte shumë e rritur për këtë gjest.

“Ajo është një vajzë e madhe dhe tani është koha që ju të ndaloni së puthuri në buzë”….

“E keqe të puthësh vajzën tënde”….

Këto ishin vetëm disa nga komentet dhe David as nuk besdiset, as nuk i intereson për të, pasi fotot vazhdojnë të publikohen.

Lexo lajme interesante

You may also like