Daut Haradinaj takim me të rinjtë e kryeqytetit, pritet pjesëmarrje masive

by admin
Spread the love

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, sot pritef zhvillojë takim me të rinj të kryeqytetit.

Në njoftimin derguar mediave nga Zyra për Informim e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, thuhet se ky takim do të mbahet në ora 16:00, në lagjen Ulpiana, më saktësisht tek Fontana.

Kujtojmë se, Daut Haradinaj çdo ditë është aktiv me takimet e tij të përditshme me banorët e kryeqytetit. Është evidente tanimë se përkahja për të është rritur. Qytetarët e Prishtinës e duan një qeverisje të re, që ka ide dhe guxim ta reformojë Prishtinën, të cilën qeverisje po zotohet se mund ta ofrojë Haradinaj.

Lajme interesante

You may also like