Dasmë brenda shtëpisë së Big Brother Vip? Tea i habit të gjithë me deklaratën: Unë do shkoj si dashnorja e …

by admin
Spread the love

 

 

Big Brother i ka dhënë detyrë banorëve të organizojnë ditën e sotme një dasmë brenda shtëpisë.

Banorët vendosën njëzëri që çifti të ishin Kiara dhe Luizi edhe për shkak të afrimitetit mes tyre, ndërkohë që banorët e tjerë duhet të ndanin rolet në raport me dyshen.

Tea e cila ka shfaqur pëlqim me Luizin u caktua të ishte motra e Kiaraës, Por duket se roli nuk i ka pëlqyer edhe aq shumë ish konkurrentes së Përputhen.

Teksa fliste me Nitën dhe Diolën në dhomën e gjumit, ajo u tregoi vajzave planin e saj për të shkuar në dasmë si dashnorja.

“Sapo më lindi një ide e keqe. Super skenë. Kemi dasmë sot apo jo? Të bëhem unë dashnorja. Duan lojë, të bëj lojë edhe unë”, deklaroi Tea.

You may also like