Dalin rezultatet e para nga Çairi ja kush është në avantazh

by admin
Spread the love

Kandidati i BDI-së, për Komunën e Çairit Visar Ganiu nga votat e përpunuara deri më tani është në epërsi nga kandidati i Aleancës dhe Alternativës Bekim Sali.

Nga votat e përpunuara nga 80 vendvotime, Ganiu udhëheq me 3000 vota kundër kandidatit Bekim Sali.

Lajme interesante

You may also like