Dalin pamjet pak orë para nisjes së “Big Brother VIP”, si duket shtëpia më e famshme

by admin
Spread the love

Nis sonte “Big Brother Vip Albania”. I madh është interesi për konkurrentët, duke qenë se këtë vit janë premtuar emra edhe më “big”.

Por gjithashtu ka edhe nje kuriozitet se si do te duket shtëpia e famshme. Më poshtë janë disa nga pamjet qe qarkullojne ne rrjet.

Ndryshe regjisori Eduart Grishaj ka zbuluar disa detaje dhe disa surpriza të edicionit të dytë të “Big Brother VIP 2”. “Do të ketë emra të jashtëzakonshëm nga shumë fusha. Unë personalisht mendoj që emrat janë akoma më të mirë sesa ishin vitin e kaluar. Banorët kanë dy ditë që janë të mbyllur në hotele, në dhoma të ndryshme dhe nuk dinë asgjë për njëri-tjetrin”.

“Do të ketë personazhe shumë të mirë, kanë dalë disa emra por që me emrat e tjerë do habiten kur ti shikojnë. Do të jenë 14 banorë. ‘Big Brother’-i këtë vit do të zgjasë mbase si vitin e kaluar, por do shikohet”.

“Një gjë tjetër e veçantë është se do të jetë një rubrikë që do ketë banorë të cilët nuk do të rrinë të gjithë në një shtëpi por do të ketë edhe ambiente të tjera brenda shtëpisë që do të ndahen”, tha Grishaj.

Shiko fotot:

Lexo lajme interesante

You may also like