Dagz dhe Pm ‘ngacmojnë’ Beatrixin e veshur me bikini: Oj bombe – Shqip

by admin
Spread the love

17:56 | 21 Nentor 2021

Dj Pm dhe Dj Dagz janë dyshja më aktive brenda shtëpisë më të madhe “Big Brother Albania VIP”.

Ata shumë shpeshë ‘ngacmojnë’ vajzat në formë shakaje, shkruan lajmi.net.

Të dy së bashku e kanë ‘ngacmuar’ Beatrixin e cila po lyente trupin e saj me kremë teksa gjendej e veshur me bikini.

Djemtë nga Kosova e quanin ‘bombë’ Beatrixin, teksa kjo e fundit ju kërkonte djemve të ndalonin shakatë pasi sipas saj i vinte turp.

Ndryshe, Beatrix është njëra ndër vajzat e shtëpisë e cila konsiderohet si femra më e sjellshme dhe më e qetë./Shqip/

Lajme interesante

You may also like