Dafina Zeqiri zbuloi pak nga projekti i ri dhe ne jemi kuriozë a është kjo kënga me Beatrix?

by admin
Spread the love

Me disa foto në makinë, Dafina Zeqiri ka lajmëruar projektin e ri muzikor që sërish do të lidhet me dashurinë.

“Ti mbyllim diku larg, kujtimet e kqija në dry”, ka shkruar këngëtarja krah postimit që menjëherë pati mijëra pëlqime nga ndjekësit.

Dafina është shfaqur aty me flokët biondë dhe të gjatë, duke sjellë një tjetër “look” e duke krijuar diversitet nga njëri klip në tjetrin.

Prej kohësh ndjekësit janë duke pritur bashkëpunimin e saj me Beatrix Ramosaj dhe Dj Geek e nuk dihet nëse ky projekt është po i njëjti që do t’i bëjë bashkë./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like