Conte kërkon një mbrojtës, kthen sytë nga e kaluara

by admin
Spread the love

Antonio Conte kërkon të përforcojë skuadrën dhe tani ka kthyer sytë nga e kaluara.

Mbrojtësi i Interit, Alessandro Bastoni vazhdon të vlerësohet shumë nga trajneri italian, me këtë të fundit që kërkon të mbyll këtë operacion që në muajin janar.

Qendër mbrojtësi për momentin, sipas medieve angleze kryeson listën e dëshirave të Conte-s, ndërsa drejtuesit e klubit janë shprehur të gatshëm që të plotësojnë dëshirën e trajnerit.

Tani mbetet për t’u parë se çfarë vendimi do të marrë Inter-i, pasi 23-vjeçari ka kontratë deri në verën e vitit 2024 dhe kartoni i tij vlerësohet rreth 60 milionë euro.


Top Channel

Lexo lajme interesante

You may also like