Cllevio arrestohet sërish, policia e kap derisa ishte “live” në rrjete sociale – Shqip

by admin
Spread the love

Para disa ditësh rep-artisti më i komentuar gjatë kësaj periudhe Cllevio është liruar nga burgu.Ai ishte arrestuar pasi kishte thyer masën arrestit shtëpiak si dhe pas sherrit me Noizyn.

LEXO EDHE KETE

E trishtë: Ndahet nga jeta aktori i njohur, ka luajtur në një ndër filmat më të dashur për shqiptarët (EMRI+FOTO)

E sot derisa këngëtari ishte në një video live në Instagram u arrestua sërish nga Policia.

Tërë momentin e arrestimit ai e ka bërë publik përmes video-live.Ndryshe dyshohet se arsyeja e arrestimit ka ardhur pas kërcënimeve dhe ofendimeve që ka bërë në rrjetet sociale. /Botapress.info/

Lexo lajme interesante

You may also like