“Çfarë do nga unë?”/ Kriset marrëdhënia mes Romeos dhe Heidit?

by admin
Spread the love
1a7253ebfd94147be1a9016b1f9dc492.jpeg

Romeo dhe Heidi janë drejt një romance dhe dyshja kanë një raport shumë të afërt me njëri-tjetrit. Mirëpo në një bisedë të tyre sot larg banorëve të tjerë u duk sikur po debatonin por në fakt ishin mesazhe me ‘kode’ për të mësuar nëse vërtet ndjejnë për njëri-tjetrin.

Romeo ja shprehu hapur dëshirën për të patur diçka më tepër me Heidin, por nga sa kuptuam ai nuk do që ajo të ndihet në siklet, nisur nga fakti që janë në një format televiziv

Pjesë nga biseda:

HeidiÇfarë do të dish? Ku do të dalësh me mua? Çfarë përgjigje do? Kush është pyetja, fiks-fiks?

RomeoNuk dua që ti të jesh në siklet

Heidi: Jo nuk jam

RomeoPo unë e di që je

HeidiJam. Po çfarë të them?

RomeoAsgjë. Thjesht unë jam me nerva me veten dhe nuk rri dot pa ty

HeidiJo ti nuk je mirë fare dhe unë e kuptoj. Çfarë do?

RomeoTy moj. Çfarë s’kupton

The post “Çfarë do nga unë?”/ Kriset marrëdhënia mes Romeos dhe Heidit? appeared first on NTV.

You may also like