Çfarë bëjnë vajzat kur ndahen? Atë që ka bërë dhe Gigi

by admin
Spread the love

Gigi Hadid ka zbuluar për publikun stilin e saj të ri të flokëve teksa është fotografuar duke dalë për herë të parë që nga ndarja me këngëtarin, Zayn Malik.

Gigi dukej super në formë dhe shumë tërheqëse e veshur me një kostum të kuq dhe e shoqëruar nga e motra e vogël, Bella Hadid, për të shkuar bashkë në apartamentin e tyre në New York.

Supermodelja 26 vjeçe, kishte veshur një fustan ngjyre të ndezur duke nxjerrë në pah belin dhe format seksi, kombinuar me një palë çizme lëkurë të zeza, ndërsa flokët bionde me kaçurrela na treguan se ka ndryshim të ndjeshëm në look. Mesa duket edhe Gigi si pas ndarjes i bëri një ndryshim pamjes. Fundja thuhet se kjo është një formë terapie për shumë vajza./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like