Magazina

“Sherr” mes Labit dhe Sabri Fejzullahut, ja arsyeja

Sabri Fejzullahu dhe Labinot Tahiri janë dy ndër emrat më të përfolur të botës së muzikës dhe veprimet e tyre nuk kalojnë pa u vënë re nga sytë e publikut. Mesa duket komentet në rrjetet sociale janë bërë shkak për një “sherr” mes këngëtarëve. E gjitha nisi kur Labi publikoi …

Read More »

Sipas Genc Salihut, s’bën Elita 5… i ka këngët e vjedhura

Këngëtari i njohur, Genc Salihu ka qenë i ftuar së fundmi në një program televiziv ku ndër të tjera rrëfeu mjaft të pathëna. Ai u shpreh se përmes medias është duke ndodhur bashkimi kombëtar mes Shqipërisë dhe Kosovës. “Unë gjithmonë kam menduar se bashkimin kombëtar do ta bëj kultura, praktikisht …

Read More »

A do martohej përsëri Robert Berisha?!

Kohët e fundit kanë qarkulluar në rrjete sociale imazhe të shumta të Robert Berishës me modelen italiane, Maria Bove. Dyshja shiheshin duke shkëmbyer puthje në buzë, derisa ngjallën aludime se mund të kenë filluar një lidhje dashurie. Përkundër kësaj, është raportuar se ata nuk janë në lidhje, por ajo çfarë …

Read More »

Kumanovarja tërheq publikun me fotot e saj sensibile

Modelja shqiptare e ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve. Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, me prejardhje nga Kumanova ,mbetet si njëra ndër modelet shqiptare më të përfolura këto vite. Ajo së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit, ndonëse nuk ka treguar format e saj trupore. Arbenita …

Read More »

Rihanna çmend fansat me të brendshmet e kuqe

Këngëtarja e njohur, Rihanna, vazhdon që të ngrit temperaturat përmes pozave provokuese. Fituesja e çmimeve ‘Grammy’ ka zgjedhur që për Ditën e të Dashuruarve të ndajë disa imazhe atraktive, shkruan Daily Mail. Në rrjetin social Instagram, Riri ka sjell fotografi ku shihet vetëm me të brendshme, që kësaj radhe ishin …

Read More »

Pjesa e pestë e ‘La casa de papel’ vjen në këtë muaj

Seriali spanjoll ‘La Casa De Papel’ arriti të ketë një shikueshmëri tejet të lartë, duke i bërë admiruesit e tyre të mbesin në pritje të sezonit të ri, përcjell KultPlus. Sezoni i pestë mendohet të jetë i fundit për këtë serial, meqë sezona e katërt ofroi pasiguri për aktorët që …

Read More »

Flamur Aliji, aktori tetovar që synon Holivudin

Sukseset e aktorit tetovar Flamur Aliji nuk kanë të ndalur, këtë më së miri ai dëshmon me pjesëmarrjen në filmin i cili ka përmasa botërore ‘Chocolate Man’,  Chocolate Man, është filmi i cili pritet që së shpejti të jetë para publikut ku rolin kryesor e luan aktori i njohur tetovar Flamur …

Read More »