“Çartet” Bora Zemani në “Përputhen”, publikohet videoja derisa nervozohet keq – Shqip

by admin
Spread the love

16:13 | 1 Tetor 2021

Moderatoren pothuajse asnjëherë nuk e kemi parë të tillë.

Bora Zemani është nervozuar ditën e djeshme në program teksa shihet duke bërë një reagim të ashpër, shkruan lajmi.net.

Dhe e gjitha kjo si pasojë pas sherrit mes Jurgenit dhe Mikelës e cila edhe la studion si shkak i debatit të ashpër.

“O Jurgen nuk janë normale fare këto që po thua. Tregon edukatën e familjes dhe pastaj viktimizohesh. Nuk janë normale të gjitha këto. I thua tjetrës se po të ofendon ty pse kërkon të bëjë çfarë të dojë”, i tha Bora Jurgenit derisa fliste me zë të lartë./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like