Bukuroshja shqiptare “përzihet” në telenovelën Wanda – Icardi: T’i dërgosh foto nudo një të martuari quhet…

by admin
Spread the love

rjona Sulejmani bëhet pjesë e “telenovelës” mes Wanda Narës, Mauro Icardit dhe aktores argjentinase Eugenia Suarez.

Kjo e fundit i ka dërguar disa foto nudo sulmuesit argjentinas dhe nga aty nisi telenovela që zgjat prej ditësh me ndarjen e çiftit Wanda – Maue.

Suarez u mbrojt në mediat argjentinase duke thënë se besonte në dashurinë e lirë.

Një deklaratë që ka sjellë edhe reagimin e Erjona Sulmejanit.

Modelja shqiptare, në një postim në rrjetet sociale i është kundërvënë menjëherë asaj.

“T’i dërgosh foto nudo një burri të martuar dhe me fëmije sot quhet “dashuri e lirë”. Nëse do ta bënin me burrin e saj, si do ta quante?”, shkruante Erjona Sulejmani, duke postuar perkrah edhe figurën e një klouni.

Lajme interesante

You may also like