Brenda vendstrehimit luksoz tropikal të Rita Orës, motrës së saj dhe partnerit Taika Waititi

by admin
Spread the love

Rita Ora e kaloi Vitin e Ri duke pushuar në Bayron Bay me motrën e saj Elena dhe të dashurin Taika Waititi përpara se të fluturonte për në Sydney.

Dhe tani është zbuluar destinacioni mahnitës ku ka kaluar pushimet këngëtarja britanike.

Rita, 31 vjeç, Elena, 33 dhe Taika, 46 vjeç qëndruan në një rezidencë luksoze prej 3500 dollarësh për një natë në muajin dhjetor, pra fundvit dhe ndanë foto të shumta në llogaritë e tyre në Instagram.

Shtëpia mahnitëse është një bredhje e shkurtër me pemë dhe një shtrirje e pafund oqeani. Ajo përmban katër dhoma gjumi, me suitën që hapet në një ballkon privat, banjo të stiluara në tone neutrale dhe zona të bollshme, të mbushura me diell.

Ajo gjithashtu ka tavane të larta, dhomë ngrënie me dysheme druri dhe veranda prej druri me pamje nga kopshtet tropikale poshtë dhe nga plazhi.

Xhevahiri kryesor për tavolinën e frymëzuar nga bohemi është zona unike argëtuese e fshehtë që përmban një oxhak retro dhe një kuzhinë gustator me pajisje çelik inox.

Ky seksion çon në një sauna me rreze infra të kuqe, pishinë dhe një banjë dhe dush të jashtëm prej druri. Parajsa tropikale është e vendosur në mënyrë të përshtatshme pranë qendrës së Bayron Bay.

Bayron Bay është një destinacion popullor arratisjeje për të famshëm, vendas dhe ndërkombëtarë. I vendosur rreth tetë orë larg nga Sydney, qyteti anësor i plazhit është shtëpia e yjeve si Chris Hemsworth dhe gruaja e tij Elsa Pataky. Superylli i Hollivudit, Matt Damon, gjithashtu kaloi pjesën më të madhe të vitit 2020 duke jetuar në rajon me familjen e tij.

Rita, Elena dhe Taika besohet se e kanë kaluar pjesën më të madhe të dhjetorit me qira pasi mbërritën në Australi me avion privat në fillim të atij muaji.

Këngëtarja dhe motra e saj postuan secila disa foto teksa qëndronin në pronë, kryesisht të plazhit aty pranë.

Elena ka ndarë më së shumti foto nga treshja në llogarinë e saj në Instagram, duke postuar selfie si brenda ashtu edhe jashtë saj.

Këngëtarja “How We Do” dhe i dashuri i saj regjisor Thor, të cilët janë në lidhje për gati një vit, e mbajtën të fshehtë vendndodhjen e tyre specifike.


Rita mbërriti në Australi me të dashurin dhe motrën e saj në fillim të dhjetorit, me treshen duke kaluar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri para se të fluturonin për në Sydney. Që kur ishin në Sidnei, Rita dhe Taika janë parë duke bërë blerje në Bondi dhe duke frekuentuar plazhin, madje kanë marrë pjesë edhe në premierën e Being the Ricardos.

Ndryshe, Rita është në Australi për të filmuar “The Voice: Generations” dhe sezonin tjetër kryesor të The Voice Australia, me produksion që besohet të ketë filluar në fillim të dhjetorit. Ajo së fundmi tha për “The Independent” se do të donte të kishte një familje të mirë dhe të madhe.


Lexo lajme interesante

You may also like