Bota e Jonidës në një foto!

by admin
Spread the love

Jonida Vokshi ka nisur pushimet dhe foton e parë nga deti na e ka sjellë me vogëlushen e saj, Emi. Aktorja ka postuar sot imazhin kaq të ëmbël ku shfaqet e lumtur teksa mban Emin në krahë dhe tregon se ajo është bota e saj.

“Kjo micka është bota ime”, shkruan Jonida, e cila siç ka treguar edhe më parë mëmësia e ka ndryshuar shumë.

Së fundmi aktorja ka qenë e angazhuar me “Gjeniun e vogël” teksa së shpejti pritet ta shohim në ekran me sezonin e dytë të “H.O.T”.

Lexo lajme interesante

You may also like