Bora Zemani tregon arsyen pse u operua

by admin
Spread the love

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani, vazhdon të jetë temë diskutimi në gjitha mediet rozë.

Që kur ka nisur spektakli i Big Brother VIP, emri i Borës ka qenë më i lakuari ndër të gjithë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Së fundmi moderatorja ka pasur një problem shëndetësore dhe është operuar.

Lajmin e ka bërë të ditur mikja e saj më e mirë, Semi Jaupaj, e cila kishte postuar një fotografi në Instagram.

Prezantusja pas rikthimit në shoën ‘Përputhen’ ka treguar se ka pasur nevojë për një ndërhyrje kirurgjikale dhe kjo e ka detyruar të shtihet në spital.

“U desh të kaloja një ndërhyrje kirurgjikale, jemi prapë bashkë në “Përputhen” për të përjetuar emocione të bukura”- tha ajo.

Pas rikthimit në ‘Përputhen’, Bora është surpizruar nga konkurrentët me një tortë me rastin e ditëlindjen së djalit të saj, Arborit.


You may also like