Bora Zemani merr vëmendje me veshjen me gurë të çmuar – Shqip

by admin
Spread the love

20:25 | 12 Shkurt 2022

Emri saj po përmendet kudo.

Padyshim që Bora Zemani është një nga personazhet më të përfolura kudo në rrjetet sociale e emisione të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Pas ndarjes së saj me Donaldin i cili nisi një lidhje në BBV me Beatrix Ramosaj, fansat i kanë dhënë përkrhaje e dashuri tepër të madhe moderatores.

Ajo ka arritur të hyjë në grupin e moderatoreve që kanë miliona ndjekës në instagram.

Së fundmi Bora ka marrë vëmendje me paraqitjen e saj në Për’puthen Prime ku u shfaq veshur elegante dhe e mbuluar me gurë të çmuar.

Si zakonisht ajo paralajmëroi edicionin e radhës së programit të cilin e moderon tash e tre sezone./Shqip/

 

Lexo lajme interesante

You may also like