Bora Zemani flet sërish për historinë me Donald Veshaj: Për momentin ka “asgjë”

by admin
Spread the love

Përmes një postimi të gjatë në rrjetet sociale, Bora Zemani ka zgjedhur të reagojë për herë të dytë lidhur me historinë e dashurisë e cila u bë tejet publike në Big Brother Vip me Donald Veshaj.

Ajo ka pohuar se ka pasur një falje publike dhe personalisht, duke nënkuptuar se Donaldi i ka shkruar edhe privatisht. Megjithatë ajo e ka mbyllur të gjithë reagimin duke theksuar se mes tyre nuk ka asgjë, për momentin dhe duke përgënjeshtruar edhe titujt abuzivë të portaleve të cilët kanë shkruar se dyshja mund të sillte një këngë bashkë.

“Është e pamundur të reagoj çdo ditë duke thënë kjo po kjo jo! Aq më tepër që në zhurmën e këtyre muajve kam zhgjedhur mos të flas e në 7 muaj është reagimi i dytë edhe pse shof se çfarë nuk shkruhet në emrin tim. Nuk kam folur për asnjë person, për asnjë përjetim, asnjë të vërtetë e asnjë gënjeshtër dhe më besoni këto të fundit janë shumë! Nuk e kam dadhur asnjëherë vëmendjen që nuk ka të bëjë me punën time! Më mjafon ajë që kam nga programi im 6 herë në javë në ekranin më të madh në vend. E kuptoj u përfshiva pa dashur në një situatë më shumë se personale pa e ditur se si do të shkonte dhe kjo paska kuriozitet ende dhe teprohet dhe po abuzohet nga portalet me “burime të sigurta”. Kjo është e tepër dhe po kthehet në bezdi të madhe. Çdo ditë lajme lajme të bazuara në thashetheme, imagjinatë, komente! Akoma kujdesëm në çdo postim që bëj vetëm për të mos provokuar lajm dhe prap çdo gjë merr një intererpretim tjetër duke u shfrytëzuar nga të gjithë!

Jo, nuk ka duet se shpejti. Nuk ka klip te xhiruar jashte. Nuk ka pushime bashke. Nuk ka kafe ne ambjentet e Top-it. Nuk ka varese ne qafe. Nuk ka ftese ne emisonin e pare. Nuk ka ftese ne Prime. Nuk ka njerez te tjere per te derguar te falat. Nuk ka marredhenie familjare, raporte pune me vellain tim, nuk ka video funny ne TikTok per kunderpergjigje etj etj.. Eshte kaluar do limit duke nxjerre shtepine time neper portale! Eshte shume personale! E aq me teper duke genjyer per nje makine te rastit ngjyre gri, me targe tjeter te parkuar poshte (shume thieshte e kuptueshme de nuk behet fjale per makinen blu te fotografuar diku tjeter) Dedikime?! Po, ka! Edhe une mendoj si ju. Edhe kerkese falje, ka! Personalisht he publikisht. Ndoshta sepse nje pjese e kesaj historie u be publike. Por ndihem e detyruar te them fjalen time pasi shoh qe ka me shume genjeshtra sesa te verteta ndaj po e permbledh. Per momentin ka ASGJE! Tani te shohim perpara e te respektojme pak me shume njeri-tietrin! Shume dashuri per te gjithe ju”, ka shkruar Bora./revistawho.com

You may also like