Bora Zemani e konfirmon se është në Itali me Donaldin?

by admin
Spread the love

Aktori Donald Veshaj dhe prezantuesja Bora Zemani si duket e kanë gjetur rrugën e përbashkët dhe janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit.

Kjo pasi dyshja dje u fotografuan në qytetin e Gjenovës, në Itali duke bërë blerje, shkruan “Kosovarja”.

Fotografitë e siguruara nga Kryefjala shfaqin dyshen, teksa mbajnë në duar qese, pasi kanë kryer së bashku blerje në dyqane të ndryshme të shtetit italian.

Ndërsa, edhe vetë moderatorja e “Për’puthen”, postoi foto dhe video nga Italia, duke konfirmuar kështu se imazhet me aktorin e humorit janë të bëra tani dhe se dyshja janë bashkë.


Lexo lajme interesante

You may also like