Bora e Donaldi mashtruesit e mëdhenjë të shoubizit

by admin
Spread the love

Bora Zemani ka lënë pas krahëve një martesë të dështuar dhe është nënë e një djali.

Pas ndarjes nga Dj Vini, Bora për një kohë qëndroj vetëm dhe gjithë përkushtimi i saj ishte i orientuar rreth të birit dhe punës.

Në kohën kur u shndërrua në një nga prezantueset më të njohura të ekranit u lidh me aktorin e humorit Dinald Vishaj, shkruan “Kosovarja”.

Çifti u ndanë pas një periudhe për tu bashkuar në puntaten e mbrëmshme të “Big Brother VIP”, në sytë e një publiku milionësh.

E gjjtha dukej si lojë e mirë menduar që më parë, ndoshta që në kohën kur Donaldi ka marrë ftesën për tu bërë pjesë e “Big Brother”. /Kosovarja/

 


Lajme interesante

You may also like