Blendi Fevziu tregohet i kursyer, por me siguri kjo është ndër gjërat më të bukura që ka bërë në jetë

by admin
Spread the love

Duke parë fotot, me siguri është kështu. Kjo është Mishel, vajza e madhe e Blendi Fevziut, e cila sot ka ditëlindjen. Gazetari i njohur ka postuar këtë foto ku shkruan thjesht “Gëzuar ditëlindjen Mishel” duke mos bërë atë që shohim shpesh tek prindërit e tjerë; dedikime të gjata sesa krenarë janë, sesa të lumtur e jo në pak raste sesa të bukur u duken fëmijët e tyre.

Krenaria e Fevziut për Mishelën, e cila tashmë është shkëputur nga familja dhe ka nisur studimet e larta, qëndron pikërisht tek modestia me të cilën ai flet për të publikisht. Ata që e njohin nga afër Mishel, tregojnë se veç faktit që është një vajzë studioze, ajo është dhe tejet e thjeshtë dhe me këmbë në tokë. Dhe për një prind nuk ka lumturi më të madhe se kjo, edhe kur përpiqesh “ta fshehësh” atë nga bota./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like